פילטר מבוא אקטיבי

פילטר מבוא אקטיבי, עמידה בדרישות Mil-1275

כל מי שמתעסק במוצרים אלקטרונים ובפרט במגברים מסוגים שונים, יודע שאחד החלקים החשובים בהם הוא פילטר מבוא אקטיבי, מדובר במסנן אנלוגי אשר משפר את הביצועים של הציוד ומאפשר להגביר את הפרודוקטיביות שלו כל זה תוך כדי הימנעות משימוש ממרכיבים מסוימים אשר עלולים להיות יקרים. 

פילטר אקטיבי יכול להיות מופעלת באמצעות אלמנטים מסוימים מבלי להשתמש באינדקטורים אשר עלולים להיות מגושמים ולגרום לעבודה מסורבל, למעשה פרמטרים מסוימים בו יכולים להיות מותאמים ולעבוד מבלי להשפיע על האחרים, מה שמאפשר להם לעבוד בצורה נוחה. השימוש במגברים שכולל פילטר אקטיבי אפשרי, עם זאת, ברוחב פס מוגבל ולא תמיד בתדרים גבוהים, ואם נתיב DC איננו מסופק ומוזרם כמו שנדרש. 

השימוש בפילטר אקטיבי מתבצע, כפי שאנחנו יודעים, במגוון רחב של מוצרים וציוד חשמלי, לעיתים גם בספקי כוח מסוגים שונים. השימוש בפילטרים אלו מיועד למגוון רחב של תעשיות, צבאיות ואזרחיות. לרוב נעשה בהם שימוש בשביל להימנע מעלויות כבדות וכן בשביל ליצור אפקט הרבה יותר משמעותי ואפקטיבי מאשר בכלים אחרים. 

כפי שציינו, פילטר אקטיבי יכול להתאים לרוחב פס גבוה ונמוך, כמו כן הוא יכול להשפיע על מגוון פילטרים אחרים אותם אפשר למצוא בשלל מרכיבים נוספים אשר יש צורך במגברים ובמרכיבים חשמליים דומים. 

על מנת להשתמש בפילטר מבוא אקטיבי בצורה טובה עליו להכיל את התנאים לעמידה בדרישות Mil-1275. מדובר בתקן מהותי לפילטר מבוא אקטיבי אשר כל החברות אשר מתמחות בייצורו ובשיווק דואגים להתקין. 

ניתן למצוא פילטר מבוא אקטיבי למכירה, בחברות שמתמחות בייצור מערכות הספק כוח מסוגים שונים וכן בחברות שמתמחות בייצור אמצעים אשר מתחברים או מתקשרים למוצרים וציוד חשמלי. כמובן שיש להימנע מרכישת פילטר זה מחברות שאינן מתעסקות או מתמחות בתחום אלא רק מחברות שמתמחות בכך ויכולות לספק פילטרים ומערכות עם אחריות מלאה וכן בהתאמה הנדרשת לצרכי הלקוח. אותם פילטרים חייבים לעמוד בתקנים הנדרשים, לא רק בשביל שיהיה ניתן להשתמש בהם אלא מעבר לכך, שכן לעיתים המכשירים אשר מתחברים לאותם פילטרים, יכולים לעבוד רק עם פילטרים בתקנים מסוימים. 

לסיום, אם אתם מחפשים פילטר מבוא אקטיבי זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת גילגל מערכות הספק, מייצרות פילטרים ברמה הגבוהה ביותר שיש, ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח להציג בפניכם את המערכות שלנו. הצוות שלנו מחכים לפנייתכם.