ספק כח צבאי

ספק כח צבאי, עמידה בדרישות Mil-461A, עמידה בדרישות Mil-std-461

כל מי שהיה בצבא וגם מי לא אך הוא מכיר את המערכות הצבאיות בצורה כזו או אחרת, יודע שמדובר במערכות שבנויות בצורה מעט שונה מאלו האזרחיות, הכוונה למכשור ולציוד בו הצבא משתמש, אפילו כשמדובר בציוד שהוא לכאורה, אותו דבר.

יש לכך מגוון רחב של דוגמאות אשר אפשר לתת ביחס למערכות שפועלות באזרחות, למשל, בכל מה שקשור למיחשוב. מן הסתם, הדוגמא הבולטת ביותר מתייחסת למוצרים שהם נטו צבאיים, מערכות נשק, מערכות הגנה, ועוד. מאחר והמערכות הן שונות ובנויות אחרת, הרי שיש צורך שיהיה להם ספק כח צבאי, כלומר ספק כח משלהם. ספק כח צבאי גם צריך לעמוד בתקנים מסוימים, לשם כך נערכים מבחנים לעמידה בדרישות Mil-461A, או עמידה בדרישות Mil-std-461, מדובר על תקנים צבאיים שעל פיהם נמדדות המערכות השונות. הכוונה לתקני דרישה בסיסים מערכות הספק, מתחי כניסה, עמידה ברעשים מוליכים ועוד. 

הסיבה שמערכות צבאיות בנויות אחרת ולשם כך יש צורך בספק כח צבאי, היא די טבעית, הרי מדובר במערכות אשר מצד אחד אמורות להיות מוגנות ולהעניק ביטחון נרחב לכל מי שמשתמש בהן, כמו כן הן אמורות לעמוד בכל מצב סביבתי, בכל תנאי, בין אם מדובר בתנאי גשם, שלג, או תנאים אחרים, הן אמורות להיות שקטות על מנת שלא יתגלה שנעשה בהם שימוש וכן הן אמורות להיות מוגנות מפני מצבים של קצר או מצבים אחרים שעלולים למנוע עבודה שוטפת בציוד. 

כיום יש לא מעט חברות שעוסקות בייצור ספק כוח צבאי, מתוך הבנה שמדובר בתחום ייחודי, אשר דורש התמקצעות בנושא. לא כל חברה שמתעסקת בספקי כוח יכולה ויודעת כיצד לייצר ספקים שיעמדו בדרישות של הצבא, ובתנאים הנדרשים לשם שימוש בספקים אלו.
 
צריך לומר, לא כל חברה מסוגלת לעמוד בתקנים הצבאיים, למשל אלה שציינו, הן עמידה בדרישות Mil-461A,  והן עמידה בדרישות Mil-std-461. לכן הצבא בוחר לעבוד רק עם חברות שהוא אכן יודע, שניתן לסמוך עליהן, חברות מקצועיות שמספקות ספק כוח צבאי ברמה גבוהה. 

חברת גילגל מערכות הספק, מייצרת ומשווקת ספק כוח צבאי לחיילות שונות בצבא. מלבד זאת החברה מספקת גם ספקי כוח תעשייתיים לחברות וארגונים. אם אתם רוצים לדעת עוד על המוצרים שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא וכמובן כל עזרה שאתם צריכים בתחום.