ספק כח מוקשח

ספק כח מוקשח, עמידה בדרישות Mil-std-704B

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר ציוד תעשייתי אשר עובר סוג של המרה או הכשרה על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו בתנאי שטח. זה נכון לגבי ציוד אשר מותאם לעבוד באתרי בניין, אתרים לבניית תשתיות ועוד. דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בספק כח מוקשח. 

לפני שנסביר מה זה ספק כח מוקשח וכיצד הוא בנוי, נסביר בקצרה מדוע ציוד מקצועי, תעשייתי או אחר, עבר עם השנים תהליך שמאפשר לעשות בו שימוש גם בתנאי שטח חיצוניים, אפילו אם מדובר בתנאים קיצוניים. 

יש לכך שני הסברים מאוד פשוטים, ראשית, מאחר ולא ניתן לעשות שימוש בציוד רגיל בשטח, מאחר והוא עלול להיהרס אז יותר נכון להשקיע בציוד שמגיע עם אלמנטים מוכנים לעבודה בשטח. זה הרבה יותר יעיל וחסכוני. שנית, על מנת ליצור תהליך עבודה זורם, הרי שהציוד אמור להתאים לשטח, אחרת מה שיקרה זה, שבימים מסוימים יהיה אפשר לעבוד ובימים אחרים לא. לכן הציוד צריך להיות כזה שניתן להשתמש בו בכל מצב ובכל תנאי. 

ספק כח מוקשח הוא דוגמא טובה לכך, מאחר וספק כוח מהווה את הבסיס לעבודה עם ציוד חשמלי, בתעשיות, תשתיות, חקלאות או במצבים אחרים. אם לא נוכל להשתמש בו בשטח, סביר להניח שלא נוכל לעבוד כלל. לכן מה שהחברות אשר מתמחות בספקי כוח עשו הן יצרו מוצר שיש לו קירות מוקשחים, אשר מונעים כל אפשרות של כניסת מרכיבים זרים לתוכו או לחילופין, מונעים ממנו כל אפשרות להינזק כתוצאה מתזוזה כזו או אחרת או שינוי כזה או אחר בשטח. 

ספק כח מוקשח צריך להכיל מרכיבים ותנאים של עמידה בדרישות Mil-std-704B, זה נכון הן לספקי כוח שמשרתים תעשיות אזרחיות וכן תעשיות צבאיות. מדובר בתקן בסיסי שכל חברה אשר מתמחה בייצור ואספקה של ספק כוח מוקשח, חייבת לעמוד בו ואכן החברות המובילות בתחום אכן עומדות בו. 

לפני סיום חשוב לומר, ספק כח מוקשח זו רק דוגמא אחת להתקדמות שחלה בתחום של ספקי כח בשנים האחרונות, למשל אנחנו יכולים למצוא ספקי כח עמידים למים ועוד. 

חברת גילגל מערכות הספק, מציעה לכם מגוון רחב של ספקי כוח, ביניהם גם ספק כח מוקשח. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לספקים מסוג זה אשר כוללים תנאים לעמידה בדרישות Mil-std-704B, כנדרש.