ספק כוח מוקשח

כל אחת מהחברות בענפים שציינו, זקוקה לספקי כוח אשר יאפשרו לה להשתמש בציוד מקצועי בצורה טובה וללא תקלות. מאחר והחברות הנ"ל עובדות בשטחים פתוחים, הרי שהן יבחרו להשתמש בספק כוח מוקשח. ספק כוח זה כולל קירות מבודדים אשר מונעים כניסה של חומרים חיצוניים פנימה אל תוך מרכיבי הספק, וכן הם מבודדים מפני רעשים כלפי חוץ. 
ספק כוח מוקשח, כמו כל ספק כוח אחר, מכיל מרכיבים רגישים ועדינים אשר חייבים לעבוד בצורה מושלמת, מדובר על מרכיבים כגון מעגלי הגנה, שנאי, קבל סינון לקבלת מתח DC, גשר דיודות, רכיבים לייצוב המתח וכן מעגלי הגנה לזרם יתר. כל אחד מהרכיבים הנ"ל חיוניים לצורך הפעלת הספק בצורה נכונה. אם אחד מהם ייפגע כתוצאה מחדירה של חומרים חיצוניים או מסיבה אחרת, הרי לא רק שאותו רכיב ייפגע אלא מעבר לכך, הספק כולו עלול להיהרס. 

לצורך ייצור ושימוש בספק כוח מוקשח יש צורך בתנאים מסוימים, בין היתר עמידה בדרישות Mil-std-1275,  וכן עמידה בדרישות Mil-std-704B, מדובר על תקינה מחייבת בכל מה שקשור לספקי כוח ובפרט ספקי כוח מוקשחים. תקינה זו מאפשרת לחברות אשר רוכשות את אותם ספקי כוח להיות בטוחות שאכן הן רכשו ספקי כוח איכותיים שיוצרו כנדרש ויכולים לספק להם את התנאים הנדרשים לעבודה. 

צריך לזכור, ספק כוח מוקשח מאפשר לבצע עבודה בתנאים חיצוניים, הרבה פעמים מדובר על מקרי חירום או מקרים ייחודים, ואז אם הספק לא עובד כנדרש, ייתכן מאוד שכל העבודה תידחה, מה שכמובן יגרור עיכובים גם בהמשך ויגדיל את עלויות העבודה. על כן חשוב מאוד להקפיד על שימוש בספקי כוח איכותיים אשר מיוצרים על ידי חברות מקצועיות. 
אתם מוזמנים לקבל עוד מידע על ספק כוח מוקשח מהצוות שלנו בגילגל מערכות הספק. אנחנו מייצרים ומספקים ספק כוח מוקשח אשר כוללים תנאים לעמידה בדרישות Mil-std-1275, וכן עמידה בדרישות Mil-std-704B, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. הצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל נושא ונושא. 

 
ספק כוח מוקשח, עמידה בדרישות Mil-std-1275, עמידה בדרישות Mil-std-704B

חברות רבות, כפי שאנחנו יכולים להבין, פועלות בשטחים פתוחים, בין אם זה המקום בו החברה ממוקמת ובין אם זו סביבת העבודה הטבעית שלה. זה יכול להיות בתחומים נרחבים, החל מתשתיות, בנייה, חקלאות, חשמל, מים, תעשיות צבאיות ועוד מגוון רחב מאוד של חברות בענפים שונים.