ספקי כוח אטומים

ספקי כוח אטומים, עמידה בדרישות Mil-461B, עמידה בדרישות Mil-std-461A

אחת הבעיות של חברות אשר פועלות בשטח חיצוני או בשטח חשוף הוא, שהן עלולות לגלות שהעבודה שלהן משתבשת בגלל שהכלים איתם הן עובדות חשופים למים ולחומרים אחרים שיכולים להשפיע על יכולת העבודה וכן על הסביבה. לשם כך נהוג להשתמש בספקי כוח אטומים. 

ספקי כוח אטומים מאפשרים עבודה בתנאים שונים, תנאים שאינם רגילים, ולא תמיד נחשבים אידיאליים. בין היתר, ספקי כוח אטומים מאפשרים עבודה במקומות בהם יש מים או חשש לדליפת מים, במקרה כזה, ייתכן מאוד שספק רגיל לא יעבוד מן הסתם, אז משתמשים בספקי כוח אטומים. כך ניתן ליהנות ממתח קבוע וזורם. ספקים אלו כוללים קירות מבודדים מרעשים, קירות חזקים שמונעים כל אפשרות של כניסת חומרים חיצוניים וכאמור, הם מונעים זרימה של רעש מבפנים החוצה. 

כמו כן, ספק כוח אטום הוא כזה שמונע רעשים מאחר והוא מבודד. זה אומר שהספק עצמו מבודד, ומאפשר לבצע עבודות שונות מבלי לגרום להפרעה. לכאורה זה נשמע כמו דבר לא רציני, אך מאחר ויש ספקי כוח תעשייתיים וצבאיים שהם מאוד חזקים ומאסיביים, הרי שאין ברירה אלה לעבוד עם ספק כוח שהוא אטום ומבודד. לשם כך על הספק להוכיח עמידה בדרישות  Mil-461B , וכן עמידה בדרישות Mil-std-461A. מדובר על תקנים הכרחיים לצורך קביעה האם מדובר בספקי כוח אטומים. 

ספקי כוח אלו משמשים, כאמור, הן את הצבא אך גם תעשיות בתחומים שונים, כאלה שמייצרים מוצרים חשמליים וכאלה שעובדים איתם וכן תעשיות רכב או תעשיות שעוסקות במוצרים לרכב. ניתן למצוא ספקי כוח אטומים בשלל חברות, אשר מעדיפות לא פעם, גם במקרים שאין בהם צורך להשתמש בספקים אלו, מאחר והם עושים את העבודה שלהם כנדרש. 

לפני סיום חשוב להבהיר, ברוב המקרים ספקי כוח אטומים הם מאוד גדולים ורחבים, תופסים שטח נרחב ועל כן יש להתייחס לכך כשרוכשים ספק כח למפעל. צריך להחליט היכן הוא יעמוד, כיצד, והאם יהיה ניתן להשתמש בו בצורה נוחה, ממקורות שונים בשטח המפעל. 

אם אתם מחפשים ספקי כוח אטומים, כאלה שמכילים את התנאים לצורך עמידה בדרישות Mil-461B, עמידה בדרישות Mil-std-461A, הרי שאתם מוזמנים לפנות אלינו, גיגל מערכות הספק, מייצרת ומשווקת ספקי כוח אטומים לצבא ולתעשיות שונות. ניתן לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.